קלאודוויז (Cloudways) – אחסון אתרים מומלץ

תוכן עניינים
קלאודוויז (Cloudways) - אחסון אתרים מומלץ
מאת צוות מטרופולין
תוכן עניינים

עבור בעלי אתרים ונכסים דיגיטליים, בחירת שירות אחסון מתאים עבור האתר הינה חשובה ביותר.  קלאודוויז  (Clousways) הינה חברת אחסון מומלצת בענן שמספקת  תמיכה 24/7, שרתים פרטים וחבילות אחסון מצוינות בהתאמה מלאה לצרכי משתנים  בשיתוף הגופים המובילים בתעשייה של שירותי ענן.

לשירות אחסון האתרים של קלאודוויז יש לא מעט יתרונות, ביניהם: מחירים נוחים, שירות לקוחות 24 שעות ביממה ואפשרויות רחבות להרמת  לביצועים משופרים. בנוסף, אם אתם לא בטוחים אם זהו השרת המתאים עבורכם, קלאודוויז מציעים חבילת התנסות חינם  לפני ביצוע ההחלטה.

 

The Ultimate Managed Hosting Platform CLOUDWAYS
The Ultimate Managed Hosting Platform

מה זה אחסון אתרים

אחסון אתרים הוא השירות שמאפשר לנו לשמור את הקבצים המרכזיים של האתר שלנו על שרת אחסון, כך שכל מי שיכניס את כתובת האתר שלנו לדפדפן יכול לראות אותו. חובה להשתמש בשרת אחסון על מנת שהאתר שלנו יהיה חי ופועל ברשת האינטרנט.

ישנם מספר סוגים של שירותי אחסון, כולל שרתים פרטיים וציבוריים, אשר מעניקים לנו שליטה משולבת על המשאבים החשובים.

קלאודוויז מספקת אחסון אתרים מבוסס ענן שמחבר בין הלקוחות שלה לחברות  הענן הגדולות בעולם, דבר המאפשר לנו גישה לחוות שרתים מרוחקות לניהול האתר שךכם. יתרונות כמו אלו מאפשרים לנו  להיות בקדמת הטכנולוגיה ולחסוך בעלויות הפעלה.

עם קלאודוויז, קיימים מספר יתרונות בעת שימוש בשרת אחסון. ראשית, המחירים הם נוחים מאוד, ניתן להרים שרת פרטי החל מ-10$ בחודש . בנוסף, שירות הלקוחות הינו זמין ויכול לספק תמיכה מקצועית בכל שעה של היום והלילה, בין אם מדובר בכרטיסי תמיכה או בשיחות עם נציג בלייב 24 שעות ביממה.

אחסון בענן מבוסס על הדור החדש של אחסון אתרים מציע כמה יתרונות עיקריים. ראשית, המיקום הגיאוגרפי של השרתים משפיע על מהירות האתר, ולכן, יש לנו אפשרות לבחור בשרת הכי קרוב למיקום הגיאוגרפי של לקוחותינו. בנוסף, הכוח המחשבי והקיבולת שניתן להגדילה בקלות בהתאם לצרכים השונים של האתר.

בקיצור, קלאודוויז מספקת לנו שירות אחסון אתרים מקצועי שעוזר לנו לשפר את ביצועי האתר שלנו, מבלי לעשות פשרות בשירות ובמחיר.

למה אחסון האתרים של קלאודוויז מומלץ

בעולם האינטרנט המהיר היום, אנו צריכים לבחור חוכמה את מקום האיחסון לאתרי האינטרנט שלנו. קלאודוויז הוא חברת האחסון המומלצת, ושירותי הכאותה מעניקים יתרונות רבים לבעלי אתרי אינטרנט.

קודם כל, שרתי האחסון של קלאודוויז מבוססים על תשתית ענן. זה אומר שאנו יכולים להינות מאבטחה עדכנית, יכולת שיפורית גבוהה יותר ותמיכה לכל המערכות ההפעלה השונות. מעבר לכך, בחוקי הענן מאפשר לנו להרחיב או לכווץ את הקפסית והמשאבים של השרת ביעילות רבה יותר.

חשוב לציין גם את התמיכה המעולה 24/7 שמספקת קלאודוויז. אנו יכולים לפנות עם שאלות ובעיות בכל עת, תוך קבלת מענה מהיר ויעיל. זה מקל מאוד עלינו לנהל את אתרים ומשמעותית בכל זמן ניהילה.

אחד מיתרונות העיקריים של קלאודוויז הוא השוואת מחירים נוחה. ניתן להרים שרתים פרטיים במחיר של 10 דולר בלבד, והשרתים הגדולים יותר זולים ואיכותיים במיוחד. זה יכול לחסוך לנו הרבה כסף במקרה של שירותין מהימן.

בנוסף, כל חשבונות האחסון בקלאודוויז מכילים תיקיות מוגנות בסיסמה שמסייעות לרמת אבטחת הפרטיות והמידע שלנו. זה חשוב במיוחד עבור אתרים בעלי תוכן בלמד ומידע רגיש, ומניעת בעיות פריצה וגניבה משמעותיים

העברת אתרים לקלאודוויז משרת אחר היא פשוטה ומהירה, וכוללת תמיכה מקצועית שעוזרת בכל שלב.

היתרונות של קלאודוויז על פני שרתי אחסון אחרים

מחיר

בניגוד לכמה חברות אחסון אחרות, קלאודוויז מבטיחים שאתם משלמים על מה שאתם צריכים בלבד. לקלאודוויז יש מחירים נוחים שמתחילים ב-10$ לחודש, מה שתורם לחיסכון משמעותי ללקוחותינו. בנוסף, השרתים הגדולים יותר מוצעים במחירים תחרותיים, כך שגם המשתמשים הדורשים יותר משאבים מרוויחים.

שירות

אחד מהיתרונות הבולטים של קלאודוויז הוא שירות הלקוחות המקצועי והמהיר. קלאודוויז מציעים תמיכה 24 שעות ביממה, באמצעות צ'אט ישיר או כרטיסי תמיכה. מאחורי הקלעים, צוות התמיכה  מורכב ממומחים בתחום האחסון והשרתים, כך שתווכחו בידיים מקצועיות, חכמות ויכולות.

אבטחה

אבטחת מידע היא נושא קרדינלי בענף האחסון. לכן, קלאודוויז עושה מאמצים רבים להבטיח רמות אבטחה גבוהות. בקלאודוויז שמים דגש על:

  • גישה מאובטחת לשרתים דרך SSH
  • כלי ניהול סיסמאות מבוססים על מדיניות אבטחת מידע מחמירה
  • אפשרות להגדיר כללי חומת אש מותאמים אישית לכל שרת

רוחב פס

אחד הקריטריונים הראשיים בבחירת שרת אחסון הוא רוחב הפס שהוא מציע. קלאודוויז מספקת רוחב פס מהיר ויציב, המאפשר לאתרים ולאפליקציות לפעול בצורה אידיאלית ומהירה. מובן מאליו שרוחב הפס המגיע לאתר הוא מבוסס על הפרופיל של השרת הנבחר, אך עם קלאודוויז אפשר לרווח את רוחב הפס למהיר ומשופר בלחיצת כפתור.

בקלאודוויז קיימים פתרונות אחסון יעילים ומהירים. בין אם אתם זקוקים לאחסון בסיסי, או עבור מערכת מתקדמת ובלתי-מדוללת, והם ,ככל הנראה ייספקו את הפתרון המושלם עבורכם.

איזה סוגי חבילות יש בקלאודוויז ומה המחיר

בקלאודוויז, מציעים מגוון רחב של חבילות אחסון אתרים  שני דוגמאות מהחבילות השונות של קלאודוויז

חבילת הבסיס: החל מ-10$ בלבד בחודש, זווית הכניסה המושלמת לאנשים המעוניינים להתנסות באחסון בענן. החבילה כוללת שרת וירטואלי עם משאבים מוגבלים מעט.

חבילת מתקדמים: החל מ-40$ בחודש, זו חבילה מתאימה לאתרים בינוניים עד גדולים עם צרכים גבוהים יותר של תעבורה, משאבים ואמינות.

כמובן שישנם מספר חבילות נוספים המשלבים בין האפשרויות אלו, כולל חבילות עם תמיכה לאתרים מרובים, כמו כן תמיכה מוגברת פרטית, החל מ-80$ בחודש. אנו ממליצים לבדוק את המבחר המלא  ב־אתר של קלאודוויז.

מחירי החבילות כוללים גם את השירותים הנלווים לאחסון בקלאודוויז, כמו גיבוי יומי חינם, אבטחה מתקדמת ושירות תמיכה 24/7.

באמצעות המעבר לאחסון בקלאודוויז, מתחברים לתשתיות של חברות שירות ענן הגדולות בעולם, כמו גוגל קלאוד ואמזון ווב סרוויסס. שירות זה מקנה גמישות ויכולת להתאים את הביצועים לצרכים של אתרך בקלות.

במהלך תקופת ההתנסות החינמית, ניתן לקבוע את צרכי השירות שלך ולבחור את החבילה המתאימה ביותר של קלאודוויז לאתרך הקיום או החדש.

תפריט נגישות